Bal Karnawałowy (23.01.2016)

Jak co roku 23 stycznia po Balu karnawałowym dla Dzieci i Dziadków w Gminnym Przedszkolu w Galewicach odbył się dochodowy bal przedszkolny organizowany przez Radę Rodziców. Niecodzienny charakter temu wydarzeniu nadał fakt,iż miał to być bal przebierańców.
Ku ogromnemu zdziwieniu i uciesze organizatorów niemal wszyscy goście popisali się wyjątkową pomysłowością oraz poczuciem humoru i dystansu, co miało swe odzwierciedlenie w niezwykłych wprost strojach i kreacjach, w których pojawili się na imprezie tego wieczoru. Uczestnicy tegorocznego balu w świetnej atmosferze bawili się przy rytmach zespołu “Pasja” do białego rana.
Cieszymy się i dziękujemy wszystkim gościom, że z humorem przyjęli propozycję nietypowego dresscode'u naszego przedsięwzięcia, co, jesteśmy przekonani wprawiło wszystkich w doskonały nastrój.
Gminne Przedszkole w Galewicach

Podziękowanie
Składam serdeczne podziękowanie wszystkim tym Rodzicom za trud włożony w przygotowanie uroczystości „Balu karnawałowego dla dzieci i Dziadków” oraz ogromne zaangażowanie w prace organizacyjne Balu Rodzicielskiego- dochodowego.

Podziękowanie składam:
Sponsorom: WIFIMAX Radkowi Światłowskiemu i Łukaszowi Zaremba za ufundowanie tabletów. Rozlewni gazu "GAL-GAZ-Galewice za transport Urzędowi Gminy Galewice Gospodarzom sali -Straży OSP Galewice GOK w Galewicach

Pracownikom przedszkola,
Pani: 1. Magdalenie Góralskiej 2. Anecie Kowal 3. Iwonie Mleczko 4. Annie Wałdon 5. Anecie Bartoszek 6. Magdalenie Polowy 7. Danucie Cegiełka 8. Karolinie Bolek 9. Agnieszce Cegiełka 10. Kamili Polak 11. Kamili Kubackiej 12. Anecie Psipsińskiej 13. Agnieszce Świątek 14. Beacie Mrowińskiej 15. Bożenie Kowalik 16. Monice Koniecznej 17. Anecie Wojewoda 18. Halinie Smolis 19. Wiolecie Chałupka 20. Dominice Jany 21. Marlenie Froń 22. Magdalenie Hanuszkiewicz 23. Paulinie Głowacz 24. Justynie Kacyna 25. Magdalenie Owczarek 26. Ewelinie Kotala 27. Anecie Szymańskiej 28. Katarzynie Kokot 29. Agnieszce Misiek 30. Agnieszce Wysota 31. Mai Dobrychłop 32. Renacie Mleczko
Panu: 1. Rafałowi Koniecznemu 2. Patrykowi Mielczarek 3. Łukaszowi Mleczko 4. Sylwestrowi Misiek 5. Arkadiuszowi Polak 6. Arturowi Polak 7. Mariuszowi Kowalik 8. Michałowi Brożyna 9. Dariuszowi Góralskiemu

Kucharce-Pani Mari Bystrek za pyszne dania, rodzicom za upieczone ciasta oraz dostarczenie artykułów spożywczych, zespołowi "Pasja” za granie do białego rana,a Wam kochani Goście za wspaniałą zabawę.

Beata Wesołowska - dyrektor Gminnego Przedszkola w Galewicach

 

Copyright © 2014 MINET. All Rights Reserved.

Wykonanie MINET.pl