Informacja ws. opieki wakacyjnej

INFORMACJA WS. OPIEKI WAKACYJNEJ

Gminne Przedszkole w Galewicach dysponuje 7 wolnymi miejscami w grupach utworzonych na czas opieki wakacyjnej w lipcu 2022 r.

Zapisy prowadzi sekretariat (wejście od ul. Szkolnej) do wyczerpania miejsc.

Apelujemy aby zapisywać wyłącznie dzieci, którym rodzice nie są w stanie zapewnić opieki ze względu na pracę zawodową obojga z nich.

Informujemy, że z opieki przedszkola w okresie wakacji letnich mogą skorzystać również dzieci z grup 6-letnich.

Kuchnia zapewnia dwa razy dziennie herbatę do posiłków.

Obiad w formie cateringu:

I danie (koszt: 2 złote),

II danie (koszt: 7 złotych).

Zapisy na obiady codziennie rano do godz. 8.00 rano

– w przedsionku wejścia do przedszkola od ul. M. Konopnickiej będzie zamieszczona lista, na którą należy wpisać dziecko na obiad danego dnia.

Ze względu na zajęcia plastyczne organizowane w przedszkolu prosimy o wpłatę składki na pracownię artystyczną

w kwocie 10 zł/dziecko.

Płatność do 6 lipca 2022 r. w sekretariacie.

Zwracamy się z prośbą do rodziców dzieci zapisanych na opiekę wakacyjną o odbiór dziecka zgodnie z godziną umieszczoną na deklaracji i najpóźniej do godz. 16.00.