Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Uroczystości powitania Wiosny rozpoczęły się od gier i zabaw związanych z tematyką pór roku. Dzieci dowiedziały się o starym zwyczaju topienia Marzanny.

Mimo wielu atrakcji najbardziej oczekiwaną częścią dnia było wyjście na spacer, podczas którego mogliśmy pożegnać zimę i powitać wiosnę. Dzieci radośnie maszerowały w wiosennym korowodzie z kwiatami, przemaszerowały ulicami naszej miejscowości skandując hasła: „Wiosno przyjdź - Zimo odejdź". Wszędzie wkoło zrobiło się zielono, a słońce zaczęło świecić mocniej. Bardzo się cieszymy, że Wiosnę powitaliśmy. Mamy nadzieję, że Zimę zobaczymy dopiero za rok.

Jesteśmy pewni, że starania naszych wspaniałych Przedszkolaków sprawią, że Wiosna zawita do nas na dobre :)

Serdeczne podziękowania dla Państwa Kingi i Łukasza Wilk - właścicieli Hurtowni Fotowoltaicznej Ewerest Energy za ufundowanie kamizelek odblaskowych dla wszystkich przedszkolaków.

 

Copyright © 2014 MINET. All Rights Reserved.

Wykonanie MINET.pl