Karnawał 2022

 

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją lubiana przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w naszym Przedszkolu, gdzie odbył się wielki Bal Karnawałowy.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, motyle, rycerzy, policjantów, Spider - Menów, Batmana...- nie sposób zliczyć i wymienić wszystkie postacie.

Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachecał wszystkich do tańca z przygotowaną muzyką, która była skoczna i rytmiczna.

Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, usmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę.

Dziękujemy Gminny Ośrodek Kultury w Galewicach i instruktorowi tańca - pani Darii Pietrzykowskiej za uświetnienie naszego balu❤️

 

 

Copyright © 2014 MINET. All Rights Reserved.

Wykonanie MINET.pl