ZAPYTANIE OFERTOWE NA DOSTAWĘ ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH W ROKU 2022 DO STOŁÓWKI W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM W GALEWICACH

ZAPYTANIE OFERTOWE NA DOSTAWĘ ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH W ROKU 2022 DO STOŁÓWKI W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM W GALEWICACH


Zapraszam do zapoznania się z zapytaniem ofertowym na sukcesywną dostawę artykułów spożywczych w roku 2022 do stołówki w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Galewicach, ul. M. Konopnickiej 20, 98-405 Galewice.

Informacje, zapytanie ofertowe, projekt umowy oraz formularz ofertowy, klauzula informacyjna i oświadczenie wymagane od wykonawcy- w załącznikach.

Ofertę należy przesłać lub złożyć w terminie do 21 stycznia 2022 roku, do godz.15.00 (decyduje termin wskazany, nie data stempla pocztowego) na dostarczonym formularzu w zaklejonej kopercie do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Galewicach, ul. M. Konopnickiej 20, 98-405 Galewice, lub przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Na kopercie proszę dodatkowo umieścić napis ,,Zapytanie ofertowe na dostawę artykułów spożywczych w roku 2022 do stołówki w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Galewicach". W tytule e-mail ,,Zapytanie ofertowe na dostawę artykułów spożywczych w roku 2022".
W razie pytań- kontakt telefoniczny 627838069

Pliki do pobrania:

Zapytanie ofertowe

załącznik nr 1

załącznik nr 2

Copyright © 2014 MINET. All Rights Reserved.

Wykonanie MINET.pl