Informacja o rozpoczęciu roku 2021/2022

Informacja o rozpoczęciu roku 2021/22 w Gminnym Przedszkolu w Galewicach.

Szanowni Rodzice i Drogie Dzieci, inauguracja roku szkolnego w Gminnym Przedszkolu w Galewicach została zaplanowana od godziny 10.00. Szczegóły organizacyjne zostaną przekazane wkrótce. Dzieci nowoprzyjęte będą mogły zapoznać się z budynkiem przedszkolnym pod opieką wychowawczyń. W trosce o wspólne bezpieczeństwo prosimy o zachowanie obowiązujących zasad sanitarno-epidemiologicznych, w szczególności o utrzymywanie dystansu, dezynfekcję rąk oraz noszenie maseczek w przestrzeni przedszkolnej.

Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy obsługi Gminnego Przedszkola w Galewicach wchodzącego w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Galewicach.

Copyright © 2014 MINET. All Rights Reserved.

Wykonanie MINET.pl