12.02.2021 r. - Roztrzygnięcie konkursu pt. "Maska karnawałowe"

Dnia 4.02.2021r. rozstrzygnięto konkurs plastyczny pod nazwą: ,,Maska Karnawałowa”. Jego celem było pielęgnowanie tradycji karnawałowych, rozwijanie więzi emocjonalnej pomiędzy rodzicem, a dzieckiem poprzez wspólne spędzanie czasu, wzbogacanie  i rozwijanie  różnych form i technik plastycznych,  rozwijanie zainteresowań twórczych  u dzieci w wieku przedszkolnym, rozbudzanie kreatywności, promowanie talentów, prezentacja i popularyzacja twórczości dzieci.

Jury w składzie: wicedyrektor Zespołu Szkolno – przedszkolnego w Galewicach dr Izabela Zimoch – Piaskowska, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Galewicach p. Irena Janiaczyk wyłoniło spośród 43 prac laureatów konkursu w każdej grupie wiekowej.

Nie było łatwo, oj nie było! Jury wybrało prace najpiękniejsze z najpiękniejszych!

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się podczas Balu karnawałowego w dniu 11.02.2021 r.  i 12.02.2021 r.

Grupa 3 letnia ,,Zajączki”

1. Maja Duś

2. Helena Dębska

Grupa 3-4 letnia ,,Misie”

1. Ryszard Wróbel

2. Iga Gołdyn

Grupa 4 letnia ,,Pszczółki”

1. Liliana Gola

2. Antoś Dębski

3. Nadia Urbańska

Grupa 5 letnia ,,Rybki”

1. Nadia Polak

2. Agata Janiaczyk

3. Maciej Macura

Grupa 6 letnia ,,Biedronki”

1. Olivier Gola, Hania Matuszek

2. Tobiasz Kłobut

3. Tobiasz Jezierny

Grupa 6 letnia ,,Motylki”

1. Julia Duś

2. Pola Winkowska

3. Tobiasz Lenart

Wszystkim zwycięzcom i laureatom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach.

Szczególne podziękowania składamy Radzie Rodziców Przedszkola oraz pani Irenie Janiaczyk za ufundowanie wspaniałych nagród dla dzieci.

Organizatorzy: K. Motyl, I. Cieśla