Dzień Babci i Dziadka 2020

Tegoroczne święto Babci i Dziadka w Gminnym Przedszkolu w Galewicach było obchodzone inaczej niż zazwyczaj…

Każda z grup, a jest ich 5, ugościły swoich dziadków innego dnia. Każdy z 5 dni był wyjątkowy. Dzieci zaprezentowały wiersze i piosenki orasz wręczyły własnoręcznie przygotowane upominki z pięknymi życzeniami. W przygotowanych programach artystycznych wnuczęta wyraziły swoją miłość i wdzięczność do ukochanych osób. Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni na przygotowany przez mamy i pracowników przedszkola słodki poczęstunek.

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość pełna radości, uśmiechu i dumy. Szczęśliwe i wzruszone twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone razem w wnukami.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w przygotowanie słodkiego poczęstunku i uświetnienie tej uroczystości, a Gościom dziękujemy za przybycie życząc jeszcze raz wszystkiego najlepszego.

 

Copyright © 2014 MINET. All Rights Reserved.

Wykonanie MINET.pl