Mikołajki 2019

 

3.12.2019 roku dzieci z Gminnego Przedszkola w Galewicach uczestniczyły w wyjątkowym spotkaniu ze Świętym Mikołajem w Dworku Myśliwskim w Ustroniu. W przepięknej, świątecznej scenerii oprócz spotkania i wielu zabaw z Mikołajem i jego elfami dzieci brały udział w warsztatach: „Poczta Mikołaja” oraz „Dekoratornia”. Każde dziecko „pisało” list do Mikołaja i wysyłało specjalną pocztą, po to aby natychmiast otrzymać odpowiedź z pieczęcią Dworu. Przedszkolaki własnoręcznie ozdabiały świąteczne pierniki, robiły piękne zimowe witraże oraz samodzielnie tworzyły bombki. W tym dniu pełnym wrażeń, niespodzianek dzieci zostały również obdarowane prezentami. Maluszki gościły Świętego Mikołaja w przedszkolu w swojej sali.  

I. Cieśla

 

Copyright © 2014 MINET. All Rights Reserved.

Wykonanie MINET.pl