Dzień Dziecka (29.05.2018)

Dzień Dziecka

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka 29 maja przedszkolaki z Gminnego Przedszkola w Galewicach wzięli udział w wycieczce do Bobolandii oraz do Teatru Lalek na spektakl pt. „Jabłko na jabłoni” we Wrocławiu. Wycieczka ta współfinansowana była przez Radę Rodziców. Tego dnia dzieci świetnie się bawili i miło spędzali czas. Lecz nie był to koniec niespodzianek... W dniu 19.06 po śniadaniu przed przedszkolem czekała na dzieci kolejna atrakcja, również sfinansowana przez ich Rodziców. Dmuchańce i kulki z których każde dziecko mogło skorzystać. Po obiadku był gril, wata cukrowa, malowanie twarzy i bańki mydlane. Na zakończenie tego dnia każdy otrzymał małą niespodziankę (banki mydlane). I choć przedszkolaki codziennie otrzymują wiele miłości i serca od rodzin i nauczycielek, w tym dniu czuły się naprawdę wyjątkowo, uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo. Należy podziękować rodzicom za osobisty wkład w organizację wydarzeń co właśnie czynimy.

 

Copyright © 2014 MINET. All Rights Reserved.

Wykonanie MINET.pl