Pokaz cyrkowców z cyrku Obimbolando

Pokaz cyrkowców z cyrku Obimbolando

Pokaz cyrkowców z cyrku Obimbolando W Gminnym Przedszkolu w Galewicach

20.11.2017 r. gościliśmy w naszym przedszkolu cyrk Obimbolando. Wszystkie dzieci – począwszy od maluchów aż do starszaków – z zapalonym tchem śledzili występy pary cyrkowców. Program artystyczny zawierał: pokazy żonglerki, akrobacji na wałkach, pokazy jazdy na monocyklu, taniec – transformers. Nie zabrakło iluzji i zabawnego klauna, którego pokazy powodowały na sali śmiech i aplauzy.
Dzieci chętnie angażowały się do wspólnych zabaw z klaunem Ogórkiem i artystką Roksaną.
Najbardziej zapierającą dech w piersiach chwilą było, gdy artystka pojawiła się z wężem.
Pokaz dostarczył dzieciom miłych wrażeń, wiele radości i zadowolenia. Za swój występ artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

A.Winkowska

 

Copyright © 2014 MINET. All Rights Reserved.

Wykonanie MINET.pl