Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia (25.11.2019)

 

W dniu 25 listopada dzieci z Gminnego Przedszkola w Galewicach uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Od samego rana duży, biały, pluszowy miś witał wszystkich przedszkolaków i ich rodziców przed wejściem do budynku. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim pluszowym przyjacielem - misiem. Dzieci poznały historię tej niezwykłej zabawki oraz miały możliwość zaprezentowania swojego pluszaka kolegom i koleżankom z grupy. Dzień ten miał wiele atrakcji: zabawy tematyczne, wspólne tańce z misiami, opowiadania i zagadki o misiach, a nawet misiowe smakołyki! Na najmłodszych przedszkolaków czekała również misiowa fotobudka. Na każdej sali słychać było znane i lubiane piosenki o misiach. Przedszkolaki wykonały piękne prace plastyczne, które przyozdobiły przedszkolne korytarze. Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu pełen był uśmiechu i świetnej zabawy z pluszowymi przyjaciółmi. Mimo iż na świecie jest wiele różnych i nowoczesnych zabawek, to największym przyjacielem dziecka jest pluszowy miś. 

 

Copyright © 2014 MINET. All Rights Reserved.

Wykonanie MINET.pl