Dzień Ratownictwa Medycznego (2017.10.19)

Dzień Ratownictwa Medycznego

Z okazji Dnia Ratownictwa Medycznego w Gminnym Przedszkolu w Galewicach odbyło się spotkanie z p. Mariuszem Małysem - ratownikiem medycznym.
Przedszkolaki z Galewic poznały pracę ratownika, dowiedziały się jak należy zachować się podczas nagłego zdarzenia czy wypadku, do kogo trzeba się zwrócić i pod jaki numer zadzwonić. Poznały również sprzęt medyczny i wyposażenie ambulansu. Dzieci z wielkim zaciekawieniem słuchały wiadomości jakie przekazywał p. Mariusz.
Na zakończenie spotkania wychowankowie z grup 6 – letnich podziękowały p. Mariuszowi za poświęcony dla nich czas wręczając laurkę.

Szczególne podziękowania dla pani Prezes Euniki Adamus z Powiatowego Centrum Medycznego w Wieruszowie za pomoc w organizowaniu pierwszej pomocy przedmedycznej, które przeprowadził pan Mariusz – ratownik medyczny

 

Copyright © 2014 MINET. All Rights Reserved.

Wykonanie MINET.pl