Dzień Edukacji Narodowej (2017.10.13)

Dzień Edukacji Narodowej

14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty, ponieważ w tym dniu obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej.
Z tej okazji 13 października w Gminnym Przedszkolu w Galewicach odbyła się wielka uroczystość. Po przywitaniu wszystkich gości przez Panią dyrektor nadszedł czas na część artystyczną. Nasze „Słoneczka” i „Stokrotki” z grup 6-letnich wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowały specjalny występ, dziękując swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za trud włożony w ich wychowanie. Zaprezentowały się najlepiej jak umiały. Były piosenki, wiersze oraz podarunki - piękne własnoręcznie wykonane laurki i kwiaty. Dzieci w ten sposób podziękowały za opiekę, wychowanie, naukę, troskliwe ramiona, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy i smaczne posiłki.
Po uroczystości nastąpiło wręczenie przez panią Dyrektor nagród finansowych dla wszystkich pracowników przedszkola.
Podziękowania i życzenia złożyła także pani Magdalena Mituła - przewodnicząca Rady Rodziców.
Kochane Dzieci - bardzo Wam dziękujemy:)
Dla Was będziemy starać się jeszcze, jeszcze, jeszcze bardziej.

 

Copyright © 2014 MINET. All Rights Reserved.

Wykonanie MINET.pl