Dzień Przedszkolaka (2017.10.03)

Dzień Przedszkolaka w Galewicach

„Dzień przedszkolaka jest właśnie dzisiaj,
To święto Ani, Basi i Krzysia...
Dzień przedszkolaka każdy to wie,
Bawi się z nami, kto tylko chce”

Dzień Przedszkolaka, to niewątpliwie jeden z tych dni w kalendarzu, na który dzieci czekają w przedszkolu przez cały rok. Z tej okazji 20.09.2017 r. dzieci z grup starszych 5 i 6 – latki wraz ze swoimi wychowawcami wybrali się do kina Helios w Kaliszu na film Gang Wiewiórka 2. Dzieci z grup młodszych 3 i 4 -latki natomiast, swój Dzień Przedszkolaka świętowali nieco poźniej 03.10.2017 r. Tego dnia razem ze swoimi paniami i opiekunami bawili się w Bobolandii w Chojęcinie.
Wszystkie dzieci były zadowolone z wyjazdu. Wrócili pełni wrażeń i z uśmiechem na twarzach.

 

Copyright © 2014 MINET. All Rights Reserved.

Wykonanie MINET.pl