Sprzątanie Świata (2017.09.15)

Przedszkolaki z Gminnego Przedszkola w Galewicach sprzątały świat.

Tradycyjnie co roku włączamy się z dziećmi do akcji "Sprzątania Świata", by od najmłodszych lat uczyć zasad dbania o środowisko. Wszystkie dzieci otrzymały rękawiczki i worki na śmieci.
Dzieci bardzo zaangażowały się w tę akcję i dokładnie wykonały swoje zadanie. Najmłodsze dzieci z chęcią i radością włączyły się do akcji, by posprzątać "naszą Ziemię". Co prawda maluszki sprzątały nasz ogród przedszkolny, ale starsze dzieci zbierały śmieci w okolicy Przedszkola. Akcja odbyła się w formie zabawy , dzieci dowiedziały się, że należy dbać o przyrodę, chronić ją, by korzystać z jej uroków. Jeśli świat będzie czysty - zdrowa będzie żywność, powietrze, woda. To wpajamy maluchom od najmłodszych lat.
Od dziś będą pamiętały, że należy dbać i szanować naszą przyrodę.

 

Copyright © 2014 MINET. All Rights Reserved.

Wykonanie MINET.pl