Rozpoczęcie roku 2017/2018

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Ja chodzę tam co dzień, obiadek dobry jem,
a po spacerze, w sali wesoło bawię się.
Kolegów dobrych mam, nigdy nie jestem sam
Przedszkole domem drugim jest !

   Wszystkie dzieci pożegnały już wakacje i nadszedł czas na wspólną zabawę w przedszkolu. 04.09.2017 r rozpoczęliśmy nowy rok przedszkolny 2017/2018. Od samego rana w przedszkolu panował gwar.
   Powitaliśmy w przedszkolu nowe koleżanki i nowych kolegów. Są jeszcze zagubieni ale pomożemy im się zaaklimatyzować. Niektóre dzieci z uśmiechem wracały do swoich grup po wakacyjnej przerwie, dla innych dzień ten był jednym z najtrudniejszych ponieważ po raz pierwszy przekroczyły one próg przedszkola.
   Jesteśmy przekonani, że wspólnie spędzony czas będzie pełen uśmiechu, zabawy, niezapomnianych przygód i wspaniałych przeżyć. Choć na początku nie zawsze jest wesoło, zwłaszcza maluszkom, to dołożymy wszelkich starań i wiele serca, aby uśmiech zawsze gościł na twarzach dzieci, a rodzice byli dumni ze swoich pociech.
   Wszystkim naszym wychowankom życzymy miłego pobytu w przedszkolu. Rodziców natomiast zapraszamy do współpracy i aktywnego udziału w życiu przedszkola.

 

Copyright © 2014 MINET. All Rights Reserved.

Wykonanie MINET.pl