Zakończenie roku (30.06.2017)

Zakończenie roku w przedszkoluTak niedawno żeśmy się spotkali,
a już pożegnania nadszedł czas....


30.06.2017 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor mgr Beata Wesołowska prezentując sprawozdanie z działalności przedszkola w roku 2016/2017. Dziękując i żegnając się z rodzicami, którzy bezinteresownie i aktywnie włączali się w życie przedszkolne wręczyła podziękowania-statuetki:

-Monice i Rafałowi Koniecznym,
-Bożenie i Mariuszowi Kowalik,
-Anecie i Rafałowi Kowal,
-Anecie i Karolowi Wojewoda,
-Kamili i Arkadiuszowi Polak
-Anecie Bartoszek.

Część artystyczną rozpoczęła pani Joanna Kaczmarczyk wraz z absolwentami przedszkola 2016/2017. Dzieci ze wzruszeniem pożegnały się z przedszkolem, wierszem i piosenką dziękując swojej pani,nauczycielkom, pani dyrektor, pracownikom przedszkola za trud wychowania i opieki. Pani Ilona Cieśla wraz z grupą 5-letnią, żegnała starszych kolegów, którym wręczyli drobne upominki - żabki i piękne kwiaty.
Po części artystycznej Rada Rodziców podziękowała wszystkim, szczególnie wychowawczyni grupy 6 letniej pani Joannie za trud wychowania i kształcenia dzieci wręczając kwiaty i prezent.
Szczególnie ciężko było pożegnać dzieci, które odchodzą z naszego przedszkola do innych placówek:A. Fikus, K. Fikus, M. Jaroch, A.Wojewoda. Dzieciom tym wręczono upominki, żeby zawsze wspominały nasze przedszkole i chętnie nas odwiedzały.

Wychowawcy grup rozdali wychowankom piękne dyplomy i wraz z życzeniami bezpiecznych , wesołych wakacji pożegnały się z dziećmi.
Każda z pań otrzymała kwiaty, które więcej wyraziły niż najpiękniejsze słowa....

Uroczystość zakończyła Pani Dyrektor, która złożyła wakacyjne życzenia skierowane do dzieci, rodziców i pracowników.

 

Copyright © 2014 MINET. All Rights Reserved.

Wykonanie MINET.pl