Wycieczka Krasiejów (11.05.2017)

Wycieczka Krasiejów

11 maja 2017 roku dzieci z Gminnego Przedszkola w Galewicach wraz z rodzicami i opiekunami wyruszyły na wycieczkę do parku dinozaurów w Krasiejowie. Zabierając ze sobą uśmiechnięte buzie i piękne słońce ruszyliśmy w drogę pełną wiedzy i przygody….
Panie przewodniczki prowadziły dwie grupy: rozpoczynając Tunelem Czasu, który przeniósł nas w czasy gdy nie istniała jeszcze Ziemia, przeprowadziły przez Ścieżkę Edukacyjną, prowadzącą przez teren wyrobiska, gdzie rozmieszczone były rekonstrukcje mezozoicznych gadów i płazów, dotarliśmy do Pawilonu Paleontologicznego- jedynego muzeum na świecie, które stoi nad czynnym stanowiskiem paleontologicznym. Kolejny punktem na naszej pełnej przygód i wiedzy wycieczce było Oceanarium, w którym obserwowaliśmy jak wyglądało podwodne życie tysiące lat temu.
Pod koniec na dzieci czekało słoneczne szaleństwo na placu zabaw, pełnym zjeżdżalni, huśtawek, ścianki wspinaczkowej oraz pajęczych sieci. Nie obyło się również bez zakupu pamiątek.
Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni szczęśliwie wróciliśmy do naszego przedszkola, gdzie już czekali stęsknieni rodzice. Oby zawsze dopisywała nam tak piękna słoneczna pogoda :-))
K. Motyl

 

Copyright © 2014 MINET. All Rights Reserved.

Wykonanie MINET.pl