Wizyta w Gminnej Bibliotece (06.04.2016)

6 kwietnia korzystając z pięknej, wiosennej pogody dzieci z Gminnego Przedszkola w Galewicach wraz z opiekunami wybrały się do Gminnej Biblioteki Publicznej w Galewicach. Celem wizyty było złożenie życzeń paniom bibliotekarkom z okazji zbliżającego się Dnia Bibliotekarza, który obchodzimy 8 maja. Wizyta była bardzo ciekawa, tym bardziej, że dla niektórych malców pierwsza w ich życiu. Dzieci dowiedziały się tam dużo o pracy bibliotekarza, zwiedziły pomieszczenie z ogromną ilością regałów z różnymi książkami, miały okazje przeglądać książki z ich ulubionymi bajkami, a także możliwość wypożyczenia książeczek . Na koniec nasze przedszkolaki wręczyły pani Marioli kosz z kwiatami a ona uraczyła je pysznymi lizakami!
Serdecznie dziękujemy za ciekawą wizytę!
I. Cieśla

 

Copyright © 2014 MINET. All Rights Reserved.

Wykonanie MINET.pl