Zajączek Wielkanocny (23.03.2016)

Tradycją w Gminnym Przedszkolu w Galewicach jest oczekiwanie na Zajączka Wielkanocnego. W przedświąteczną środę 23.03.2016 już od rana w salach każdej z grup czekał na dzieci list od Zajączka. W liście zamieścił on mapę, która krok po kroku prowadziła każdą grupę do miejsca , gdzie miały być ukryte niespodzianki. Nasze przedszkolaki z wielką radością przeglądali mapy i przygotowywali się do poszukiwań. Wszystkie grupy ze swymi wychowawczyniami wyruszyły do parku na poszukiwania. Z koszyczkami i mapą w rączkach dzieci rzetelnie wykonywały kolejne zadania, aż w końcu dotarły do miejsc, gdzie czekały na nie pełne kosze niespodzianek. Roześmiani i szczęśliwi wrócili do przedszkola z koszyczkami pełnymi słodyczy.
Ilona C.

 

Copyright © 2014 MINET. All Rights Reserved.

Wykonanie MINET.pl